top of page

Weldtite Protect & Shine Spray - nabłyszcza i zabezpiecza.

Zaktualizowano: 6 mar 2020

Weldtite Protect & Shine Spray Cena: 49,90 zł Pojemność: 500 ml.

Do preparatu Weldtite podszedłem początkowo dość sceptycznie. Woskowanie roweru wydawało mi się zbędnym zabiegiem. Jednak swoje zdanie zmieniłem po pierwszym użyciu i teraz stosuje go po każdym myciu roweru. Zasada użycia nabłyszczacza jest prosta: myjemy rower, następnie spryskujemy go cienką warstwa preparatu i po około 15 sekundach polerujemy go czystą, suchą szmatką.


Po tym zabiegu rower wygląda jakby właśnie wyjechał ze sklepu, a na ramie wyraźnie wyczuwalna jest warstwa wosku, który dodatkowo zabezpiecza lakier. Poza zabezpieczaniem lakieru cienka woskowa powłoka ułatwia także późniejsze mycie roweru. Po wcześniejszym zastosowaniu Weldtite-a zmycie błota z ramy ogranicza się do opłukania jej wodą. I co najważniejsze, rama po wyschnięciu jest całkowicie czysta, bez zacieków, plam itp.


Weldtite Protect & Shine możemy kupić za 49,90 zł w puszcze o pojemności 500 ml. Biorąc pod uwagę bardzo dużą wydajność preparatu nie jest to wygórowana cena. Puszka sprayu starczy nam na naprawdę długo, a jego działanie jest warte swojej ceny.

28 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page